Fotel do dializ DC04-S

PDF
Fotel do dializ DC04-S jest stosowany do wykonywania dializy, chemioterapii, podawania cytostatyków i transfuzji krwi. Posiada elektrycznę regulację: wysokości, oparcia pleców, oparcia nóg, pozycji trendelenburga i anty-Trendelenburga.
Fotel do dializFotel do dializ DC04-S
Szczegóły produktu

Fotel do dializ DC04-S

Fotel do dializ DC04-S jest stosowany do wykonywania dializy, chemioterapii, podawania cytostatyków i transfuzji krwi. Fotel do dializ DC04-S składa się z czterech segmentów: oparcia nóg, siedziska, oparcia pleców oraz oparcia głowy. Wyposażony jest również z elektryczny pilot regulujący: siedzisko góra/dół, oparcie pleców góra/dół, pozycję Trendelengurga i anty-Trendelenburga, oddzielny przycisk za pomocą którego uzyskujemy pozycję fotelową. 

Konstrukcyjne metalowe elementy podwozia osłonięte tworzywem ABS z celu łatwego utrzymania fotela w czystości bez konieczności mycia i dezynfekcji każdego elementu metalowego osobno.
Konstrukcja fotela do dializ DC04-S oparta na kolumnie wykonanej z tworzywa ABS umożliwiająca skuteczną dezynfekcję po przez brak trudno dostępnych powierzchni do mycia co pozwala na minimalizowanie potencjalnych zakażeń szpitalnych
Materac wykonany z lekko sprężystej pianki poliuretanowej o odpowiedniej twardości pozwalające na wygodne przebywanie pacjenta przez długi okres podczas długotrwałych zabiegów. Materac pokryty skóropodobnym materiałem łatwym w utrzymaniu w czystości.
Wygodne i szerokie podłokietniki z możliwością zmiany kąta położenia - demontowane bez konieczności odkręcania jego elementów umożliwiające transport przez wąskie przejścia szpitalne.

PARAMETRY TECHNICZNE FOTELA DO DIALIZ DC04-S


Elektrycznie regulowana wysokość: 55 / 74 cm
Elektryczna regulacja pozycji Trendelenburga: 13°
Elektryczna regulacja pozycji Anty-Trendelenburga: 5°
Elektryczna regulacja oparcia pleców: 70°
Elektryczna regulacja oparcia nóg : 35°
Długość : 207 cm.
Szerokość siedziska : 61 cm.
Długość siedziska: 50 cm.
Długość oparcia pleców : 64 cm.
Podłokietnik szerokość: 20 cm.
Szerokość z podłokietnikiem: 108 cm.
Szerokość oparcia pleców : 65 cm.
Długość oparcia nóg : 62 cm.
Szerokość oparcia nóg : 61 cm.
Długość oparcia głowy : 21 cm.