Fotel do pobierania krwi

Wyników 1 - 2 z 2
Ile produktów pokazać na stronie:

Fotel do pobierania krwi

 Fotel do pobierania krwi

Fotel do pobierania krwi ST-01

Fotel do pobierania krwi ST-01, to wyrób, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do ułatwienia przeprowadzenia zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do stosowania w jednostkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia.

Szczegóły

Fotel do pobierania krwi

Fotel do pobierania krwi ST-02

Fotel do pobierania krwi ST-02 wyposażony jest w dwa podłokietniki. Podłokietniki te posiadają możliwość zmiany położenia o 180 stopni. Ponadto istnieje opcja dostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta. Jednym z atutów tego fotela do pobierania krwi jest także zmiana położenia oparcia o 90 stopni.

Szczegóły


Fotel do pobierania krwi jest prostym i praktycznym rozwiązaniem ułatwiającym sprawne przeprowadzanie iniekcji.
Jest to możliwe dzięki zastosowaniu praktycznego rozwiązania polegającego na możliwości zmiany położenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zintegrowanego z siedziskiem oparcia o kąt 90o , również możliwości dostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta. Nasze stanowiska do pobierania krwi stanowią doskonałe wyposażenie gabinetów lekarskich.