Fotel do dializ

Wyników 1 - 2 z 2
Ile produktów pokazać na stronie:

Fotel do dializ

Fotel do chemioterapii DC14-S

Fotel do chemioterapii DC14-S

Fotel do chemioterapii DC14-S Fotele wielofunkcyjne wykorzystywane są do prowadzenia długich zabiegów: dializy, chemioterapii, hematologii, jak również podawania cytostatyków. Fotel poprzez swą użyteczność i wygodę stwarza najwyższy klasę komfortu przebywania pacjentów. są do prowadzenia długich kuracji: dializy, chemioterapii, hematologii, jak również podawania cytostatyków. Fotel poprzez swą użyteczność i wygodę stwarza najwyższy klasę komfortu przebywania pacjentów.

Szczegóły

Fotel do dializ

Fotel do dializ DC04-S

Fotel do dializ DC04-S jest stosowany do wykonywania dializy, chemioterapii, podawania cytostatyków i transfuzji krwi. Posiada elektrycznę regulację: wysokości, oparcia pleców, oparcia nóg, pozycji trendelenburga i anty-Trendelenburga.

Szczegóły


PODSTAWOWE CECHY NASZYCH FOTELI DO DIALIZ:

- Fotele do dializ o konstrukcji kolumnowej umożliwia skuteczną dezynfekcję, co pozwala na minimalizowanie potencjalnych zakażeń szpitalnych.
- Grube i wygodne materace pozwalające na długie przebywanie pacjenta podczas kilkugodzinnej terapii.
- Fotel w pełni elektryczny z regulacją wysokości, segmentu pleców, segmentu siedziska, segmentu nożnego oraz funkcji Trendelenburga za pomocą pilota.
- Podłokietniki z systemem regulacji dla pacjenta i personelu z możliwością zmiany kąta położenia.
- Możliwość szubkiego usunięcia podłokietników na czas transportu przez wąskie przejścia lub w celu ułożenia fotela do stołu zabiegowego.

Fotel do dializ - poznaj ofertę i cenę.