Łóżka Szpitalne

Wyników 1 - 3 z 3
Ile produktów pokazać na stronie:

Łóżka Szpitalne

barierki boczne

Barierki boczne

Barierki boczne - przeznaczone są do łóżek szpitalnych, mocujących za pomocą śrub na dwa dowolne sposoby. Barierki posiadają regulację do pozycji leżącej i stojącej. Barierki można montować na dwa sposoby.

Szczegóły

Łóżka szpitalne B-21-2

Łóżka szpitalne B-21-2

Łóżka szpitalne dwusegmentowe B-21-2 -regulacja segmentu oparcia pleców przy pomocy mechanizmu śrubowego - szczyty z tworzywa ABS - 4 koła w tym 2 z blokadą indywidualną Atrakcyjna cena łóżek szpitalnych prostych.

Szczegóły

Łóżko UNIQUE+ 4-segmentowe

Łóżko UNIQUE+ 4-segmentowe w pełni elektryczne

Łóżko UNIQUE+ 4-segmentowe w pełni elektryczne, posiada zaawansowane technologicznie łóżko o niezwykle dużym udźwigu pacjenta, bo aż 500kg. Wszystkie regulacje uzyskiwane są za pomocą silników elektrycznych sterowanych pilotem ręcznym, przewodowym.

Szczegóły


Szpitale muszą zadbać o wysoki poziom opieki medycznej zwiekszając nakłady na zaku wysokiej jakoci sprzętu i aparatury medycnzej. Pacjenci stają się bardziej wymagający dotyczące opieki. Oferowane przez firmę ELMEDICA wszechstronne rozwiązania z zakresu łóżęk szpitalnych, aby sprostać tym wyzwaniom. Dzięki różnorakim funkcom oferowanych przez nas łóżek poprawia się zdrowie pacjenta, upraszczając opiekę, upraszczając podstawowe zadania i poprawiając bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.

Oferując łóżko szpitalne dla zakładu opieki zdrowotnej, można zmniejszyć koszty  serwisu łóżek szpitalnych zakupując łóżka wysokiej jakości które nie będą się tak często psuły. 
Standardowe funkcje, takie jak wiodące w branży 4-centymetrowe zużycie przestrzeni bocznej dla siderails, zużywają mniej miejsca i mogą być opuszczane bez wysiłku jedną ręką
Intuicyjne regulacje łóżek z rozpoznawalną ikonografią i standardową funkcjonalnością ułatwiają szkolenie personelu
Łóżka szpitalne zostały zaprojektowane w celu uproszczenia zadań związanych z pracą personelu i wygodą dla pacjentów, co oznacza, że ​​opiekunowie spędzają mniej czasu na operowaniu łóżkiem, a więcej poświęcają na niezbędną opiekę nad pacjentem
cechy
Opiekunowie mogą szybciej zareagować za pomocą Automatycznej RKO, która spłaszcza oparcie i automatycznie umieszcza łóżko w pozycji poziomej, jeśli wystąpią komplikacje.
Zoptymalizuj opiekę nad pacjentem za pomocą alarmu kąta zagłówka, zapewniając zgodność lokalnych protokołów.
Proste ważenie poprawia wydajność przepływu pracy poprzez wykluczenie masy wiszących akcesoriów i słupków IV, zmniejszając w ten sposób kroki potrzebne do uzyskania masy ciała pacjenta.
Jasny i łatwy w użyciu graficzny interfejs użytkownika (GCI) oferuje prosty wgląd w informacje o pacjencie, takie jak kąt nachylenia łóżka i inne alarmy opiekuna.
Opcjonalne zdjęcie rentgenowskie w łóżku, poprzez wybór powierzchni.
3-trybowy alarm wyjścia łóżka, ostrzega opiekunów o potencjalnym wyjściu z łóżka.
Rozwiązania zaprojektowane z myślą o pacjentach i opiekunach, bezpieczeństwie i zarządzaniu ryzykiem, wynikach klinicznych, łatwości obsługi i konserwacji.

Rozwiązania obejmują łóżka szpitalne, łóżka bariatryczne (plus size), dla pacjentów, którzy przekraczają bezpieczne obciążenie standardowe łóżek szpitalnych i łóżka terapeutyczne, aby pomóc w zapobieganiu i leczeniu odleżyn i powikłań płucnych.
Skoncentrowano się na bezpieczeństwie rezydenta / pacjenta i opiekuna, zarządzaniu ryzykiem, optymalnych wynikach klinicznych, łatwości użytkowania oraz serwisowaniu i konserwacji.

Łóżko szpitalne - zadzwoń i zapytaj o cenę.