Wózki medyczne

Wyników 1 - 5 z 5
Ile produktów pokazać na stronie:

Wózki medyczne

Wozek_anestezjologiczny_JDEFY234

Wozek anestezjologiczny JDEFY234 (4-szufladowy)

Wózek anestezjologiczny JDEMZ234 (4 szufladowy) BLAT GŁÓWNY ZE STALI NIERDZEWNEJ!!! Wyposażenie: nadstawka anestezjologiczna na lekarstwa (Przezroczysty pojemnik), dodatkowy wysuwany blat roboczy z boku wózka, dwa plastikowe kosze na odpady, szuflady zamykane na centralny zamek.

Szczegóły

wozek-anestezjologiczny

Wózek anestezjologiczny JDEMZ 234 (5-szufladowy)

Wózek anestezjologiczny MZ 234 - stanowi profesjonalne wyposażenie oddziałów anestezjologicznych, sal operacyjnych czy sal oddziałowych. Jest dużą pomocą w pracy personelu medycznego, a dzięki łatwemu czyszczeniu i odporności na wszelkie uszkodzenia cieszy się dużą popularnością i pozytywnymi opiniami użytkowników.

Szczegóły

Wózek opatrunkowy

Wozek opatrunkowy JDEQJ234

Wózek Opatrunkowy JDEQJ 234 (5 szufladowy) Wysokość: 970 cm 5 szuflad z centralnym zamkiem. Wyposażenie: Dodatkowy roboczy wysuwany blat boczny, trzy szuflady z podziałką wewnątrz, dwa plastikowe kosze na odpady, kosz metalowy (druciany) na akcesoria(pojemnik na zużyte igły)

Szczegóły

Wozek reanimacyjny

Wózek reanimacyjny JDEQJ 234

Wózek reanimacyjny QJ 234 (5 szufladowy) BLAT GŁÓWNY ZE STALI NIERDZEWNEJ!!! Wyposażenie: Półka pod Defibrylator, płyta (reanimacyjna) defibrylacyjna CPR, dwa plastikowe kosze na odpady, kosz na butle z tlenem, dodatkowy wysuwany blat z boku wózka, druciany kosz na akcesoria medyczne, wieszak kroplówki z czterema hakami, szuflady zamykane na centralny zamek.

Szczegóły

Wozek_zabiegowy

Wozek zabiegowy JDEMZ234 (5-szufladowy)

Wózek zabiegowy MZ 234 (5 szufladowy) BLAT GŁÓWNY ZE STALI NIERDZEWNEJ!!! Wyposażenie: dodatkowy wysuwany blat roboczy z boku wózka, dwa plastikowe kosze na odpady, szuflady zamykane na centralny zamek.

Szczegóły


Oferujemy wózki medyczne w szerokiej gamie: wózki anestezjologicznewózki reanimacyjnewózek opartunkowy.

Wymagania stawiane wózkom medycznym w służbie zdrowia są bardzo kompleksowe. Aby dysponować odpowiednim wyposażeniem, do każdego zastosowania można dopasować różnego rodzaju wyposażanie dodatkowe według indywidualnych życzeń i wymagań.

System złożony z niewielu elementów podstawowych umożliwia tworzenie licznych wariantów, które można konfigurować, zmieniając ich funkcję i wygląd i dopasowując do specjalnych wymagań i potrzeb.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy wózków ze stali kwasoodpornej, wózków metalowych lakierowanych, wózków o konstrukcji szkieletowej z aluminium, wózków modułowychs oraz szeroką gamę specjalistycznego sprzętu pomocniczego.

Każdy z prezentowanych systemów jest projektowany, konstruowany i wykonywany z myślą o stworzeniu indywidualnego, optymalnego i bezpiecznego miejsca pracy podczas przeprowadzanych zabiegów medycznych.