Fotel ginekologiczny

Wyników 1 - 3 z 3
Ile produktów pokazać na stronie:

Fotel ginekologiczny

fotel-ginekologiczny-elektryczny

Fotel ginekologiczny

Elektryczny fotel ginekologiczny cechuje włoski nowoczesny desing. Łączy w sobie praktyczność i elegancję. Dzięki zastosowaniu siłowników elektrycznych w fotelu ginekologicznym, możliwe jest sterowanie wysokością siedziska, jak i oparciem pleców fotela, co zapewnia komfort pacjentce oraz personelowi medycznemu. Włoski fotel ginekologiczny jest zarówno wyposażeniem jak i ozdobą gabinetu ginekologicznego.

Szczegóły

fotel-ginekologiczny-jfg1

Fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny JUV 1 został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Fotel ze stałą wysokością siedziska. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu. Fotel ginekologiczny cechuje bardzo dobra cena jak i bardzo dobra jakość.

Szczegóły

Fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny OT03-S

Elektryczne regulacje uzyskiwane z pilota: - wysokości - oparcie pleców, - Trendelenburga i anty- Trendelenburga Podstawa obudowana osłonami tworzywa ABS Wyposażenie: - podkolanniki, uchwyty rąk , miska ginekologiczna, rolka papieru podkładowego, listwy do mocowania wyposażenia w siedzisku

Szczegóły


Fotele ginekologiczne tylko wybranych i sprawdzonych producentów - atrakcyjne ceny foteli ginekologicznych.

Oferujemy tani fotel ginekologiczny bez regulacji - oraz bardzo złożony fotel ginekologiczny który posiada wszystkie regulacje obsługiwane pilotem ręcznym.