Kardiomonitory

Wyników 1 - 3 z 3
Ile produktów pokazać na stronie:

Kardiomonitory

kardiomonitor cms 6000

kardiomonitor cms 6000

Kardiomonitor CMS 6000 jest monitorem 8 calowym - służy do monitorowania oraz nadzoru istotnych parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej jak również na oddziale intensywnej opieki internistycznej. Kardiomonitor przeznaczony jest zarówno do mierzenia funkcji życiowych noworodków, dzieci i dorosłych

Szczegóły

kardiomonitor cms 7000

kardiomonitor CMS 7000

Kardiomonitor jest przenośnym monitorem TFT wysokiej rozdzielczości 12,1 cala. Jego podstawowe cechy, to lekkość, kompaktowość i niezawodność. Monitorowanie parametrów: EKG, SpO2, NIBP, TEMP, PR, RESP i TEMP, wbudowany akumulator wystarczający na 2 godziny działania. Jednoczesne wyświetlanie 7 przebiegów na ekranie. Wyposażony w uchwyt do przenoszenia.

Szczegóły

kardiomonitor cms 9000

kardiomonitor CMS 9000

Kardiomonitory stacjonarny służy do monitorowania podstawowych parametrów życiowych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej jak również na oddziale intensywnej opieki medycznej. Wszystkie kardiomonitory posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

Szczegóły


Jesteśmy dystrybutorem znanych światowych producentów - jednego z najnowocześniejszych i innowacyjnych monitorów pacjęta w Europie. Oferujemy kardiomonitory sprawdzone a przede wszystkim bardzo proste w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę cenową na kardiomonitory. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o kardiomonitor.